niedziela, 11 czerwca 2017

To już jest koniec

 Hej, tu MrocznaKosiarka. Razem z Cameleon postanowiłyśmy, że nie będziemy kontynuować pisania V części Selenu. Wydaje mi się, że nie ma co przeciągać. To mój ukochany blog, ale ja już nie mam serca by to pisać. Wydaje mi się, że ja już nie chcę pisać żadnego bloga. Był czas, że dawało mi to dużo radości, ale przestało. Jakoś pod koniec zeszłego roku. Nie mam, ani weny, ani ochoty. Cam pisze wspaniale, ale jest to jednak nasze wspólne dzieło. Zaczęłyśmy je razem, więc i razem stwierdzamy, że to już koniec.
 Chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które kiedykolwiek weszły na tę stronę, przeczytały czy skomentowały chociażby jeden rozdział. Szczególnie bardzo chciałabym podziękować Anonimowej 2. Twoje komentarze pokazywały, że naprawdę czytasz nasze opowiadanie i zawierały jakieś konstruktywne przemyślenia, domysły, a nie tylko puste słowa. Za to bardzo Ci dziękujemy.
Jednak najbardziej chciałabym podziękować mojej przyjaciółce, z którą pisałam tego bloga ponad rok. To był rok świetnej zabawy, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest z tą historią.
 Nie jestem najlepsza w pożegnaniach, więc nie będę się tu zbyt długo rozpisywać. Niedługo zaczynam  w życiu nowy etap, ale będę pamiętać o Selenie i ludziach z nim związanych. Jeszcze raz wam bardzo dziękuję. Za wszystko. Może spotkamy się jeszcze kiedyś, może, ale na pewno nie w najbliższym czasie.
~MrocznaKosiarka

4 komentarze:

 1. Hej :D
  Szkoda, że zakończyłyście Selen :/. Oczywiście życzę powodzenia na nowej drodze Kosiarka, ale ja zaczynam czytać Waszą historię. Oczywiście mam nadzieję, że będziecie jeszcze działać w bloggosferze.
  Do Cameleon: zapraszam na wyniki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakończenie - skoro pisanie przestało sprawiać radość to chyba odpowiedni moment, nie? Pisze się przecież dla własnej satysfakcji i dla umilenia czytelnikowi życia(dla mnie była to bardzo dobrze oddana historia -ciekawa i wciągająca - isama starałam się oddać to w komentarzach, jak i moje przemyślenia).
  Życzę szczęścia i powodzenia w życiu!
  Anonimowa 2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz dziękuję za najlepsze komentarze jakie miałam okazję czytać w życiu (naprawdę) =D

   Usuń